Голова СНТ Інституту соціології, психології

та соціальних комунікацій

Курилишин Анастасія Віталіївна

  Студентка 4-го курсу, спеціальності «Психологія».

 Основний напрямок наукової діяльності - соціальна психологія та психотерапія, а саме психологія особистості, сучасна соціальна психологія, арт-терапія.

  Починаючи з 10-го класу відвідувала Малу академію наук, де захистила 2 наукові роботи у 2011 та 2012 роках та зайняла II місце в II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Дійсний член Малої академії наук. Бере активну участь у міжнародних наукових форумах та конференціях, всеукраїнських фестивалях та студентських конференціях. Має опубліковані наукові праці, серед яких статті з психології у всеукраїнських та студентських виданнях.

Заступник голови СНТ Інституту соціології, психології

та соціальних комунікацій

   Дригало Надія Василівна

 Студентка 4-го курсу, спеціальності «Соціологія». Основний напрямок наукової діяльності – соціологія молоді та соціологія сім'ї. Бере активну участь у студентських конференціях.

Секретар правління СНТ Інституту соціології, психології

та соціальних комунікацій 

Крат Дарина Андріївна

   Студентка 6-го курсу, спеціальності «Психологія»

  Основний напрямок наукової діяльності – прояв агресивності у підлітковому віці та вплив медійних засобів масової інформації на психічні стани підлітків. Дворазовий призер ІІ етапу всеукраїнської студентської олімпіади з психології (2014; 2015 рр.). Бере активну участь у всеукраїнських та університетських конференціях, конкурсах. Має опубліковані наукові праці, серед яких статті з психології у всеукраїнських та студентських виданнях.